AMERICAN BULLY ALLIANCE

Savu ceļojumu suņu pasaulē esam aizsākušī salīdzinoši nesen - 2021. gada februārī.Līdz tam American bully suņi likās, kā neaizsniedzams sapnis, kuru kādreiz vēlētos piepildīt!
Laikam ejot daudz pētījām iespējas, kā iegādāties šīs šķirnes pārstāvi no citām valstīm, kas likās biedējoši, visur krāpnieki, atbrauks un tur cits suns, utt.  
Bet kā jau sapņi, tie mēdz piepildīties! Tā mēs nonācām, līdz saviem pirmajiem suņiem. Pieļāvām daudz kļūdas savas nezināšanas dēļ,no kā esam mācījušies un cenšamies stāstīt un mācīt citiem!  

Pirmkārt pērkot Bully kucēnu Tev ir jāsaprot, ka nav ideāla, perfekta, izcila suņa. Vairums audzētāju Tev centīsies iestāstīt, ka viņam ir viss labākie suņi un pie citiem audzētājiem ir visādas problēmas. Jā, daļa taisnības tur ir, problēmas ir visur, bet vai visi ir informēti par savu suņu patieso veselības stāvokli?!
Pēc saviem pirmajiem suņiem sapratām, ka viss nav tik skaisti, kā liekas. Bijām ieguvuši daudz maldinošas informācijas, ko protams, sapratām tikai ar laiku, lasot un ievācot informāciju no citiem audzētājiem!


Mēs vēlamies radīt labu priekšstatu par American bully šķirni Latvijā. Šie suņi ir pārprasti to vizuālā izskata dēļ. Bully ir labs kompanjons cilvēkam, bet neaizmirstam ka suns ir suns un lielu lomu spēlē tas, kā suni audzinām, suns var būt agresīvs, bailīgs, draudzīgs, labi saprasties ar bērniem. Arī sunim ir emocijas un viņš, tās komunicē, kā māk.
Mums ir bijušas situācijas, kad cilvēki vēršās pēc padoma, bet mūsu neilgās pieredzes dēļ tomēr dodās pie pieredzējušākiem audzētājiem (kuri mēdz teikt tieši, to ko Tu gribi dzirdēt). Beigās viņi atnāk atpakaļ ar tekstu : "Laikam jums tomēr bija taisnība, bet mums teica ka jūs vēl esat jauni un naivi!” Un šie cilvēki palīdzēja mums saprast, ka mēs to varam, un varam labāk.
Šie suņi mums atvēra durvis uz citu pasauli - iepazinām daudz jaunus un labus cilvēkus, kas mūs atbalsta, priecājas kopā ar mums, pārdzivo kopā ar mums. Sniedzam padomus viens otram, dažādos dzīves jautājumos.


Mēs negribam, lai cilvēki domā, ka sapirkām dārgus suņus, lai tikai pelnītu. Šie suņi tiešām bija mūsu sapnis un sapratām, ka Latvijā ir vieta šīs škirnes suņiem.
Kad pie suņiem bijām tikuši, meklējām ar ko papildināt mūsu darbību, un nonācām līdz suņu barībai - Vipeon. Uzzinājām par kādu audzētāju Spānijā Victor Peon Torres, kam pieder bully pasaulē slavens suns - Grand Dali. Victor sava suņa dēļ nolēma iztrādāt šo barību. Barība ir paredzēta aktīviem suņiem, suņiem ar lielu muskuļu masu, un suņiem kam ir grūtibas pieņemties svarā. Mēs uzsākām pārrunas un ievedām šo barību arī Lavijā. Protams ka viss neiet tā ka tu esi iedomājies! Tam ir vaidzīgs laiks un pacietība. Bet mēs strādājam, cenšamies un ceram ka sasniegsim savu mērķi! Mērķis ir radīt nākones ABKC Grand chempionus - šis ir ceļs ko mēs gribam iet!Lai nonāktu līdz pirmajiem kucēniem gājām garu un dārgu ceļu , bet sapņi nepiepildīsies ja nestrādāsi pie tā!!